Jumbo kinkiet 1-punktowy biały 31536
towar niedostępny
Opis
Nowoczesny kinkiet 1 punktowy z metalowym kloszem. Całość lampy wykończona w kolorze białym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 24 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 34,5 cm |
| Wysokość | 28 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 8 cm |
| Waga | 1,4 kg |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 