Kaczuszki lampa wisząca 1-punktowa 76872
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa do pokoju dziecięcego z motywem małych kaczuszek. Przestrzenny podwójny (jeden w drugim) abażur wykonany z tworzywa, doda nie tylko uroku, ale i przyjemnie doświetli pokój. Dodatkową opcją jest możliwość przykrycia abażura od spodu matową taflą z tworzywa sztucznego (w zestawie). Krawędzie wzorów są powleczone farbą fosforyzującą. W ciemności po wyłączeniu światła, wzory przez jakiś czas delikatnie świecą. Możliwość skrócenia wysokości lampy.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 26 cm |
| Wysokość | 30 cm - 65 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 25 cm |
| Kolor konstrukcji | multikolor |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | tworzywo sztuczne |


by 