Kalabria lampa wisząca 6-punktowa AZ2108
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 6 punktowa z kloszem utworzonym z kaskady zwisających kryształków. Elementy metalowe wykończone w chromie. Możliwość regulowania wysokości. Możliwość montażu lampy jako wersja plafonowa bez linek. Lampa nada szyku i niespotykanego blasku każdemu wnętrzu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 6-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 52 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Osłona źródła światła | kryształki |
| Materiał | metal, kryształki |


by 