Kama lampka stołowa 2-punktowa 42-73433
towar niedostępny
Opis
Lampka stołowa 2 punktowa ze szklanymi kloszami. Podstawa wykonana z metalu w kolorze mosiądzu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 28 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 28 cm |
| Wysokość | 42 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 12 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty mosiądzowany |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 