Kansas kinkiet zewnętrzny elewacyjny 1xLED/10W antracyt 246860142
towar niedostępny
Opis
Kinkiet zewnętrzny 1 punktowy z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym tworzywem sztucznym. Elementy metalowe lampy wykonane z barwionego aluminium w kolorze antracytu. Praktyczne rozwiązanie oświetla wejście do domu. Alternatywnie lampa idealnie nadaje się również na tarasy, fasady domów lub altanki ogrodowe ze względu na stopień ochrony IP54. Odchylany klosz umożliwia indywidualne dopasowanie światła do własnych potrzeb.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 10W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 1000 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 20 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 15 cm |
| Wysokość | 10 cm |
| Kolor konstrukcji | antracyt |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, tworzywo sztuczne |


by 