Karin kinkiet 1xE27 czarny 4340AR
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 1 punktowy z abażurem w kolorze czarnym (od spodu złotym). Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 30 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 36 cm |
| Wysokość | 26 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 20 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 30 cm |
| Waga | 0,75 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny (od spodu złoty) |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | stal, materiał |


by 