Katla kinkiet 1-punktowy czarny/bursztyn O3060 K1 CZA + ZL
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 1 punktowy ze szklanym kloszem. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym ze złotymi wstawkami. Kinkiet idealnie wkomponuje się zarówno w nowoczesne jak i klasyczne wnętrza.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 14 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 30 cm |
| Wysokość | 18 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny + złoty |
| Kolor klosza / abażura | półprzeźroczysty bursztyn |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 