Klemens kinkiet z gniazdem USB 1xGU10 biały/złoty do czytania
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 1 punktowy z możliwością regulowania położenia źródła światła. Całość lampy wykończona w kolorze biało-złotym. Lampa posiada wbudowany włącznik oraz gniazdo USB przydatne do ładowania urządzeń mobilnych np. smartfonów. Kinkiet idealnie nadaje się do zamontowania przy łóżku przy pomocy którego możemy np. czytać książkę.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 35 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 6 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | max. 17,5 cm |
| Wysokość | 14 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 10 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 5,2 cm |
| Kolor konstrukcji | biały matowy + złoty |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |
| Uwagi | gniazdo USB: 5V, 2A Max |
| Zabudowany wyłącznik | tak |


by 