Klimt kinkiet L60 LED 12W CCT IP44 chrom ML2040
towar niedostępny
Opis
Kinkiet ze zintegrowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w chromie. Prosta forma sprawia, że idealnie wkomponuje się w każde wnętrze. Lampa posiada podwyższoną klasę szczelności z przeznaczeniem do łazienki. Model wyposażony jest w regulowaną temperaturę barwową 3000K-4000K-6000K, umożliwiającą dostosowanie światła do potrzeb użytkownika – od ciepłej, przytulnej po bardziej neutralną i chłodną tonację.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | łazienka |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 12 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Kąt świecenia | 120 stopni |
| Strumień świetlny | 1320 lm |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Szerokość | 60 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 12 cm |
| Wysokość | 5 cm |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 