Klosz szklany Astra D130 przezroczysty
towar niedostępny
Opis
Szklany klosz o lejkowatym kształcie zwężającym się ku dołowi w kolorze przezroczystym.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Oprawka | E27 (duży gwint) |
| Śr. otworu montażowego | 4,2 cm |
| Max. średnica/szerokość | 13 cm |
| Wysokość | 12,5 cm |
| Kolor | przezroczysty |
| Materiał | szkło |
| Waga | 0,11 kg |
| Motyw | gładki |
| Uwagi | średnica dolnego otworu - około 9 cm |


by 