Klosz szklany Brenta D150 matowy
towar niedostępny
Opis
Szklany klosz w kształcie otwartej kuli delikatnie spłaszczonej w kolorze matowym z efektem popękanego szkła.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Oprawka | E27 (duży gwint) |
| Śr. otworu montażowego | 4,2 cm |
| Max. średnica/szerokość | 15 cm |
| Wysokość | 12 cm |
| Kolor | matowy z efektem spękania szkła |
| Materiał | szkło |
| Waga | 0,5 kg |
| Motyw | wzór |


by 