Klosz szklany Duero kula D150 biały
towar niedostępny
Opis
Szklany klosz w kształcie otwartej kuli kolorze w białym matowym. Powierzchnia klosza ma wytłoczone prążki.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Oprawka | E27 (duży gwint) |
| Śr. otworu montażowego | 4,2 cm |
| Max. średnica/szerokość | 15 cm |
| Wysokość | 13,5 cm |
| Kolor | biały matowy |
| Materiał | szkło |
| Waga | 0,3 kg |
| Motyw | wzór |


by 