Klosz szklany Evita kula D150 złoty/transparentny
towar niedostępny
Opis
Szklany klosz w kształcie otwartej kuli w kolorze złotym przechodzącym w przezroczystość.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Oprawka | E27 (duży gwint) |
| Śr. otworu montażowego | 4,2 cm |
| Max. średnica/szerokość | 15 cm |
| Wysokość | 13 cm |
| Kolor | złoty + przezroczysty (gradient) |
| Materiał | szkło |
| Waga | 0,2 kg |
| Motyw | gładki |


by 