Klosz szklany Frodo półkula D300 ecru
towar niedostępny
Opis
Szklany klosz w kształcie półkuli w kolorze kremowym (ecru).
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Oprawka | E27 (duży gwint) |
| Śr. otworu montażowego | 4,2 cm |
| Max. średnica/szerokość | 30 cm |
| Wysokość | 14 cm |
| Kolor | kremowy (ecru) |
| Materiał | szkło |
| Waga | 1,05 kg |
| Motyw | gładki |


by 