Korda lampa sufitowa 1xGU10+1xLED/16W czarna/drewno C230857703
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa ze zintegrowanym źródłem światła LED oraz jednym reflektorkiem z możliwością regulowania położenia źródła światła. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym w połączeniu ze wstawkami z drewna kauczukowego.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka + LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 5 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Moc całkowita źródła światła LED | 16 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 900 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Długość x szerokość | 29,8 cm x 29,8 cm |
| Wysokość | 16 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny + drewno |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne, drewno kauczukowe |


by 