Krone LED lampa wisząca 2-punktowa złota P097PL-L90G4K
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 2 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym. Możliwość regulowania wysokości. Asymetryczna dekoracja kryształowa. Modny kształt koła. Źródło światła LED z temperatura 4000K.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 90W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Kąt świecenia | 180 stopni |
| Strumień świetlny | 6000 lm |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Rozpiętość/średnica | 80,5 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 11 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | kryształki |
| Materiał | metal, szklane kryształki |


by 