Krone lampa wisząca LED/45W/3000K mosiądz P097PL-L45BS3K
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 1 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze mosiądzu. Możliwość regulowania wysokości. Asymetryczna dekoracja kryształowa. Modny kształt koła.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 45 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Kąt świecenia | 180 stopni |
| Strumień świetlny | 2925 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 80,5 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 5,9 kg |
| Kolor konstrukcji | mosiądz |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | kryształki |
| Materiał | metal, szklane kryształki |


by 