Krone lampa wisząca LED/48W/3000K mosiądz P097PL-L48BS3K
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 1 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED. Klosz utworzony ze szklanych kryształków. Elementy metalowe wykończone w kolorze mosiądzu. Możliwość regulowania wysokości. Klosz utworzony ze szklanych kryształków.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | jadalnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 48 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Kąt świecenia | 180 stopni |
| Strumień świetlny | 3300 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 45 cm |
| Wysokość | 77 cm - 374 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 8 kg |
| Kolor konstrukcji | mosiądz |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | kryształki |
| Materiał | metal, szklane kryształki |


by 