Krypton plafon LED 37W CCT czarny AZ6665
towar niedostępny
Opis
Nowoczesny plafon z wbudowanym źródłem światła LED. Wykonany jest z trwałego aluminium w kolorze czarnym z dodatkiem kamiennego akcentu. Jej minimalistyczny kształt sprawia, że doskonale wpisuje się w trendy nowoczesnego wystroju zarówno w salonie jak i w jadalni. Możliwość zmiany temperatury barwy światła dzięki funkcji przełącznika CCT.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 37W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 1200 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Rozpiętość/średnica | 59,5 cm |
| Wysokość | 7,5 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 4 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 59,5 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny matowy |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, kamień, tworzywo sztuczne |


by 