Kule 250 kinkiet 1-punktowy K 3012/1/KD 250
towar niedostępny
Opis
Kinkiet elewacyjny ścienny 1 punktowy z kloszem z tworzywa sztucznego odpornego na uszkodzenia i pęknięcia. Klosz występuje w kolorze białym lub przeźroczysto-przydymionym (do wyboru nad ceną produktu). Oprawa lampy wykonana z poliwęglanu w kolorze czarnym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP43 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 25 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 31 cm |
| Wysokość | 36 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 25 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | biały lub przezroczysto-dymiony |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 