Kwiat Lotosu lampa solarna LED 0,06W 3000K IP44 czerwona SW-5033-R
towar niedostępny
Opis
Solarna świecąca dekoracja KWIAT LOTOSU LED podkreśli wyjątkowość Twojego ogrodu. Osadzona wśród krzewów opodal ścieżki doda magii do letniego wieczoru i sprawi, że będzie prezentował się wyjątkowo.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 0,06 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 1 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 17 cm |
| Wysokość | 6 cm |
| Kolor konstrukcji | czerwony + zielony |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | tworzywo sztuczne |


by 