Kyoto lampa stołowa LED/11W złota MOD178TL-L11GR3K
towar niedostępny
Opis
Lampa stołowa ze zintegrowanym źródłem światła LED. Klosz biały ze szkła. Oprawa wykonana z metalu w kolorze złotym i marmuru w kolorze szarym. Niespotykana forma sprawi, że nasze wnętrze nabierze wyjątkowego stylu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | pokój dzienny |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 11 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 350 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 22 cm |
| Wysokość | 46 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 22 cm |
| Waga | 3,1 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty + szary |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło, marmur |


by 