Kyoto lampa wisząca 1xG9 biała MOD178PL-01W
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa ze szklanym kloszem. Oprawa wykonana z metalu i marmuru w kolorze białym. Możliwość regulowania wysokości. Niespotykana forma sprawi, że nasze wnętrze nabierze wyjątkowego stylu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | pokój dzienny |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 28 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Rozpiętość/średnica | 8 cm (średnica podsufitki 10 cm) |
| Wysokość | 336,5 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 14,7 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 4 cm |
| Waga | 1,4 kg |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło, marmur |


by 