Kyoto lampa wisząca LED/11W złota MOD178PL-L11G3K
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca ze zintegrowanym źródłem światła LED. Klosz wykonany ze szkła. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym. Możliwość regulowania wysokości. Niespotykana forma sprawi, że nasze wnętrze nabierze wyjątkowego stylu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | pokój dzienny |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 11 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 1300 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 22 cm |
| Wysokość | 357,8 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 22 cm |
| Waga | 2 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 