Lagoas kinkiet zewnętrzny solarny z czujnikiem ruchu i zmierzchu 1xLED/3W/IP44 czarny R23176102
towar niedostępny
Opis
Kinkiet elewacyjny solarny z wbudowanym źródłem światła LED. Światło jest zasilane z akumulatora poprzez panel solarny. Oprawa wykonana jest z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym. Wyposażony w czujnik ruchu i zmierzchu. Możliwość regulacji położenia źródła światła. Włącznik i wyłącznik w komplecie.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | akumulator |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 3W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Kąt świecenia | 90 stopni |
| Strumień świetlny | 350 lm |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Szerokość | 9,8 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 20,6 cm |
| Wysokość | 25,9 cm |
| Waga | 0,5 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Uwagi | 5 lat gwarancji na diody LED |
| Zabudowany wyłącznik | tak |
| Czujnik ruchu | tak |
| Czujnik zmierzchu | tak |


by 