Lava Brown lampa wisząca 9xG9 brązowa TK11037
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 9 punktowa ze szklanymi bursztynowymi kloszami. Inspirowane płynną formą zastygłej lawy klosze ze szkła o nieregularnych kształtach nadają wnętrzu niepowtarzalny charakter. Elementy metalowe wykończone w kolorze brązowym. Doskonale sprawdzi się w jadalni, w salonie czy w przestrzeniach komercyjnych. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | gabinet / biuro |
| Ilość źródeł światła | 9-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 8W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 116 cm x 33 cm |
| Wysokość | 141 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 2,63 kg |
| Kolor konstrukcji | brązowy |
| Kolor klosza / abażura | transparentny bursztynowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne, szkło |


by 