Lemo lampa wisząca 7xG9 beżowa K-5847
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 7 punktowa ze szklanymi kloszami w kształcie kuli. Połączenie beżowej, metalowej konstrukcji z siedmioma szklanymi kloszami w dwóch kolorach – trzy bursztynowe i cztery białe tworzy unikalny efekt wizualny i świetlny. Idealnie sprawdzi się w salonie, sypialni, nad stołem w jadalni.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | jadalnia |
| Ilość źródeł światła | 7-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 91 cm x 28 cm |
| Wysokość | 100 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 12 cm |
| Kolor konstrukcji | beżowy |
| Kolor klosza / abażura | biały + bursztynowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |
| Podział na 2 obwody świecenia | tak (4 + 3) |


by 