Leo LED kinkiet elewacyjny 3-punktowy ciemnoszary 5192701335
towar niedostępny
Opis
Nowoczesny kinkiet elewacyjny z wbudowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze ciemnoszarym. Charakteryzuje się silną wiązką światła w górę i w dół oraz pionową listwą świetlną z przodu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 14W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Kąt świecenia | 90 stopni |
| Strumień świetlny | 870 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 6,6 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 8,7 cm |
| Wysokość | 30 cm |
| Kolor konstrukcji | grafitowy/ciemnoszary |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, tworzywo sztuczne |


by 