Lessi lampa wisząca 3xE27 drewno + złoto 62530
towar niedostępny
Opis
Klasyczna lampa z kloszami wykonanymi ze szkła, w kolorze białym. Do tego złote dodatki które dodają powagi jasnej konstrukcji z naturalnego drewna. Połączenie klasyki, nowoczesności oraz wyrafinowanego smaku.
Bezpieczeństwo
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27(duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 72 cm x 17,5 cm |
| Wysokość | 48 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | drewno (kolor naturalny) + złoto |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | drewno, metal, szkło |


by 