Linea H60 lampa stojąca ogrodowa 2xLED 16W 4000K ciemny popiel
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa stojąca ogrodowa 2 punktowa ze zintegrowanym źródłem światła LED osłoniętym od spodu tworzywem sztucznym. Oprawa lampy wykonana z aluminium w kolorze ciemny popiel. Posiada dwa mocne, zintegrowane źródła światła LED (2 x 120 LED) po obu jej stronach.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 16 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 1000 lm |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Szerokość | 5 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 10 cm |
| Wysokość | 60 cm |
| Kolor konstrukcji | ciemny popiel / antracyt |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 