Linea LED IP44 kinkiet łazienkowy/obrazowy czarny L80/10W 234021-02
towar niedostępny
Opis
Kinkiet ze zintegrowanym źródłem światła LED osłonięty matowym akrylem. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Kinkiet o podwyższonej klasie ochrony przed wnikaniem pyłu i wilgoci (IP44). Kinkiet idealnie nadaje się do łazienki nad lustro, również jako podświetlenie obrazów, galeryjek, itp...
5 lat gwarancji.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 10 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 700 lm |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Szerokość | 80 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 8 cm |
| Wysokość | 7 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, akryl |


by 