Linera kinkiet elewacyjny LED 9W 4000K IP44 czarny
towar niedostępny
Opis
Dekoracyjny kinkiet elewacyjny zewnętrzny z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym tworzywem sztucznym. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze czarnym. Oprawa jest odporna na niekorzystne warunki atmosferyczne dzięki stopniowi ochrony IP44.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 9 W |
| Kąt świecenia | 60 stopni |
| Strumień świetlny | 618 lm |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Szerokość | 4,2 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 7,6 cm |
| Wysokość | 60 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny matowy |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, akryl |


by 