Linobianco lampa wisząca 4-punktowa biała/juta 6576
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 4 punktowa z abażurami wykonanymi z białej tkaniny oraz juty. Elementy metalowe wykończone w kolorze białym. Możliwość regulowania wysokości. Lampa idealnie wkomponuje się we wnętrza w stylu boho czy też retro.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 95 cm x 20 cm |
| Wysokość | 110 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | biały + juta |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | metal, tkanina, tworzywo sztuczne |


by 