Lister lampa wisząca 1xE14 czarno-biała 61476
towar niedostępny
Opis
Wisząca lampa o nowoczesnym designie. Wykończona w większości w kolorze czarnym. Złote detale oraz szklany klosz w białym-mlecznym odcieniu dodają jej lekkości oraz niezwykłej elegancji. Lampę można skracać.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | sypialnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 15 cm |
| Rozpiętość/średnica | 15 cm |
| Wysokość | 80 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny + złoty |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | stal, szkło |


by 