Livia Pro kinkiet 1-punktowy 28520
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 1 punktowy z kloszem z białego szkła. Elementy metalowe wykończone w chromie.Kinkiet przyozdobiona jest kryształkami dzięki czemu idealnie nadaje się zarówno do nowoczesnego jak i eleganckiego wnętrza.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 15 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 24 cm |
| Wysokość | 26 cm |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło, kryształki |


by 