Livia lampa sufitowa (spot) 2xGU10 miętowa 10235
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa sufitowa 2 punktowa z regulowanym położeniem źródła światła. Elementy metalowe wykończone w kolorze miętowym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | korytarz |
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10W (żarówka LED) |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 35 cm x 17,5 cm |
| Wysokość | 13,5 cm |
| Waga | 0,43 kg |
| Kolor konstrukcji | miętowy |
| Kolor klosza / abażura | miętowy |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 