Livo S plafon 2xE27 IP54 biały 10983
towar niedostępny
Opis
Plafon 2 punktowy od spodu przysłoniętym tworzywem sztucznym o podwyższonym stopniu ochrony. Elementy metalowe wykończone w kolorze białym. Dzięki wysokiej klasie szczelności IP54, plafony LIVO są odporne na wilgoć i pył, co sprawia, że świetnie sprawdzą się nie tylko w salonach, sypialniach czy korytarzach, ale również w łazienkach oraz przestrzeniach komercyjnych.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | łazienka |
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 30 cm |
| Wysokość | 12,5 cm |
| Waga | 1,17 kg |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 