London Crystal lampa wisząca 3xE14 chrom 327733-06
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 3 punktowa z kloszami utworzonymi z kaskady zwisających kryształków. Elementy metalowe wykończone w chromie. Możliwość regulowania wysokości. Lampa idealnie wkomponuje się zarówno w klasyczne jak i nowoczesne wnętrza nadając im elegancji.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 71 cm x 15 cm |
| Wysokość | 82 cm |
| Wysokość (bez łańcucha, sztycy, podsufitki) | 16,5 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Osłona źródła światła | kryształki |
| Materiał | metal, kryształki |


by 