Loop lampa wisząca 6xG9 mokka 1673/6
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 6 punktowa ze szklanymi kloszami w kolorze białym. Elementy metalowe wykończone w kolorze beżowym (mokka). Drewniane elementy wykończone w kolorze jasnego drewna. Lampa wisząca LOOP charakteryzuje się smukłym, minimalistycznym designem w kształcie pierścienia, będącym kwintesencją nowoczesnej elegancji. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | jadalnia |
| Ilość źródeł światła | 6-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 8W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 33 cm |
| Wysokość | 140 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wymiary elementu przy suficie (podsufitka) | 30 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 10 cm |
| Waga | 2,5 kg |
| Kolor konstrukcji | beżowy + jasne drewno |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | stal lakierowana proszkowo, drewno, szkło |


by 