Lopus lampa sufitowa 1xGU10 brązowa CLN-48930-M-BRO
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 1 punktowa wykonana z aluminium w kolorze brązowym. Prosta forma lampy sprawia, że idealnie pasuje do każdego wnętrza.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 5,4 cm |
| Wysokość | 17 cm |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | brązowy |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | aluminium |


by 