Louis Phillipe żyrandol 6-punktowy chrom 1611-6CC
towar niedostępny
Opis
Żyrandol 6 punktowy z kloszem utworzonym z przezroczystych kryształków. Elementy metalowe wykończone w chromie. Możliwość skrócenia wysokości lampy poprzez samodzielne wypięcie ogniwek łańcucha. Majestatyczny, tradycyjny żyrandol ma kaskadowe sznury kryształu, otoczone misternymi detalami, z koncentrycznymi pierścieniami kryształowych koralików spływającymi do jego podstawy. Stylowa oprawa ma nowoczesne chromowane wykończenie i posiada 6 lampek, które oświetlają żyrandol z oszałamiającym efektem.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 6-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 38 cm |
| Wysokość | 128 cm |
| Wysokość (bez łańcucha, sztycy, podsufitki) | 68 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 4,47 kg |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Osłona źródła światła | kryształki |
| Materiał | stal, szklane kryształki |


by 