Lozanna lampa wisząca 2-punktowa czarna PND-20112035-2A-BL
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 2 punktowa ze zintegrowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Wysokość regulowana. Możliwość zastosowania ściemniacza.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Moc całkowita źródła światła LED | 44,8 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak |
| Strumień świetlny | 2420 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | większe koło 80 cm, mniejsze koło 60 cm |
| Wysokość | 130 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, szkło, tworzywo sztuczne |


by 