Lumos lampa sufitowa 4xLED/26,5W/3000K czarna R64821109
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa sufitowa 4 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym matowym. Nie współdziała z zewnętrznym ściemniaczem.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 26,5W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 3100 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Długość x szerokość | 72 cm x 23 cm |
| Wysokość | 5,5 cm |
| Waga | 1 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny matowy |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, tworzywo sztuczne |
| Uwagi | 5 lat gwarancji na diody LED |


by 