Lustro podświetlane D70 owal LED 24W CCT bezramkowe D3002
towar niedostępny
Opis
Praktyczne i eleganckie rozwiązanie lustra łazienkowego. Podświetlana akrylowa ramka ma możliwości regulacji temperatury barwowej w zakresie 3000K - 4000K - 6000K, oraz możliwość ściemniania - jeden przycisk na lustrze służy do zmiany barwy oraz ściemniania. Dodatkowym atutem jest opcja podgrzewania powierzchni lustra tak, aby jak najbardziej ograniczyć możliwość zaparowywania. Lustro posiada klasę szczelności IP44, czyli ma podwyższoną ochronę przed wilgocią i zachlapaniem wodą. Lustro doskonale wkomponuje się również do korytarza, sypialni...
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | łazienka |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 24 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak |
| Strumień świetlny | 736 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy z wyłącznika) |
| Długość od ściany do końca lampy | 2,5 cm cm |
| Długość x szerokość | 70 cm x 50 cm |
| Waga | 3,8 kg |
| Kolor konstrukcji | szklany |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, szkło, akryl |
| Zabudowany wyłącznik | tak |


by 