Luxuria lampa wisząca 41xE14 złota ML8885
towar niedostępny
Opis
Elegancka lampa wisząca 41 punktowa z kloszem wykonanym z kryształków, które rozpraszają światło co daje niesamowity efekt. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym. Lampa nada wnętrzu szyku i elegancji.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 41-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 80 cm |
| Wysokość | 400 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 300 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 80 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Osłona źródła światła | kryształki |
| Materiał | metal, kryształki |


by 