Malmo lampa wisząca 3xE14 + 2xLED czarna/złota DRS3625/3 BL TR
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca z wbudowanym źródłem światła LED, oraz szklanymi kloszami z trzonkiem E14. Innowacyjne rozwiązanie w kategorii oświetlenia. Połączenie standardowych kloszy ze świecącą obręczą LED. Konstrukcja lampy wykonana jest z metalu w kolorze czarnym i złotym. Model ten doskonale sprawdzi się w nowoczesnych i designerskich wnętrzach użyteczności publicznej, jak również w domowym zaciszu. Możliwość regulowania wysokości. Średnica krążków LED:26 cm, 20 cm.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 5-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka + LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) + E14 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie, tylko wbudowane ledy |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Moc całkowita źródła światła LED | 17 W |
| Strumień świetlny | 930 lm |
| Szerokość | 90 cm |
| Wysokość | 26-90 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 1,9 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny + złoty |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło, tworzywo sztuczne |


by 