Manso lampa wisząca 3xE14 złota PND-37462-3A-MC-GD
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 3 punktowa ze szklanymi kloszami. Elementy metalowe wykończone w kolorze piaskowany złoty z połyskiem. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 41,7 cm |
| Wysokość | 143 cm |
| Wysokość (bez łańcucha, sztycy, podsufitki) | 42,8 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | różowy + zielony + niebieski + czerwony + szary + pomarańczowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 