Marcello D80 3000-6500K CCT SWITCH LED plafon złoty AZ5086
towar niedostępny
Opis
Nowoczesny plafon 1 punktowy z wbudowanym źródłem światła LED. Klosz wykonany z akrylu. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze złotym szczotkowanym. Możliwość regulacji natężenia światła i jego temperatury barwowej, by zawsze móc stworzyć warunki świetlne w pełni dopasowane do bieżących potrzeb.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 80 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak |
| Strumień świetlny | 4800 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Rozpiętość/średnica | 80 cm |
| Wysokość | 8 cm |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, metal, akryl |


by 