Marco Green lampa wisząca 6-punktowa 3328
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 6 punktowa ze szklanymi kloszami w kolorze transparentnym brązowym, transparentnym, transparentnym miodowym. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze czarnym i złotym. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 6-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W (żarówka LED) |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 66 cm x 31 cm |
| Wysokość | 130 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 5 cm, 20 cm, 28 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 14 cm |
| Waga | 4,25 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny + złoty |
| Kolor klosza / abażura | transparentny brązowy + transparentny + transparentny miodowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 