Marco kinkiet 1xLED/6W czarny/złoty WL-84283-1-BK
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 1 punktowy z drucianym kloszem w środku z kloszem w kształcie rurki wykonanym z tworzywa sztucznego, w którym umieszczone jest zintegrowane źródło światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarno-złotym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 6 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 310 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 15 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 20 cm |
| Wysokość | 30 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny + złoty |
| Kolor klosza / abażura | czarny + biały |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 